- 27. apríl, Dolný Kubín: Narodil sa najmladší člen našej rodiny. Až neskôr zistím, že som to JA.

- 1993 – Na koncerte v našej škole hrá istá huslistka. Zlomový moment v mojom živote.

- Nasleduje útok na uši mojich rodičov. Potom na ich peňaženku. Sladkou vojnovou korisťou sú moje prvé husle, ktoré držím v ruke.

- ZUŠ-ka je vzdialená 5 minút od môjho domu. Nekonečných 5 minút...

- Mám 10 rokov a za sebou mnoho súťaží doma i v zahraničí, kde som sa umiestňovala v prvej trojke. A to ešte neviem, že onedlho budem mať možnosť hrať s orchestrom Bohdana Warchala!

- 2000: Prijatá na Konzervatórium v Žiline. Internát, bez mamy... hrozné. Ďalšie súťaže, koncerty, interpretačné kurzy... :-) ale bez mamy... :-(

- 2002: Vystupujem ako sólistka s Moyzesovým kvartetom. Fantastické! Osudové stretnutie s mojím budúcim pedagógom. Asi prestúpim na Konzervatórium v Bratislave...

- 2003: Úspešne zvládnuté prestupové skúšky do Bratislavy. Bratislava mi ponúka nové možnosti, ale aj viacej driny. Celé dni trávim v škole a husliam dávam zabrať. Prináša to však aj prvé ovocie -  možnosť hrania v rôznych orchestroch – čiže prvé „kšefty“ :-).

- 2004: Cvičenie, televízne vystúpenia, cvičenie, salónny orchester, cvičenie, pedagogika... Ozaj, vyučovanie detí ma fakt baví!

- 2006: Prijatá na Univerzitu Komenského. Naďalej vyučujem hru na husliach a využívam každú možnosť hrať, hrať, hrať...

- 2008: Nečakané stretnutie s G-Strinx. Tak huráááá, do toho!!! :)

Znamenie: býk

Mám rada: hory a doly, more a slnko, pokoj a spánok

Obľúbené jedlo: ryby, vyprážaný syr

Relax: lyžovanie, bicyklovanie, čítanie, blbnutie s mojimi krstniatkami

Obľúbená farba: ružová, hnedá

Najmilší film: Život je krásny

Hudba: V oblasti hry na husliach sa inšpirujem husľovými virtuózmi ako napríklad Izak Perlman, Maxim Vengerov a Sofia Mutter. A čo sa týka spevu, je pre mňa vzorom Katie Melua, Christina Aguilera a Katy Perry. Taktiež obdivujem Stinga a Michaela Jacksona.

Copyright © 2010 HArt Pro, s.r.o. Grafický design Creatura Agency & R. Maršálek.
Obsah tejto www stránky je chránený autorským právom. Akékoľvek šírenie obsahu stránky(textu, obrázkov, hudby, videa) mimo domény www.gstrinx.sk je možné výhradne po obdržaní súhlasu.